אפסון משיקה בארץ מקרן חדש למנכ"ל שבדרכים: קטן, קל משקל ומתחבר באמצעות USB לכל מחשב

Epson
אפסון ישראל משיקה בארץ סדרת מקרני וידאו חדשים, המצויידים בחיבור USB במקום חיבור ה- VGA המסורתי והמסורבל. הדגמים החדשים, Epson EB-S6, X6, W6, 1725 ו- 1735W, מגיעים כולם עם חיבור "התקן והקרן" (Plug-and-Project) - כבל USB סטנדרטי המאפשר חיבור מהיר ומיידי לכל מחשב, נייד או נייח. נתון זה, בשילוב עם גודל המקרנים הזעיר, ומשקל של בין 1.8- 2.8 ק"ג בלבד, הופך את המקרנים החדשים לאידיאלים עבור אנשי שטח ומנהלים, הזקוקים לאמצעי הקרנה נייד .

בדגמי ה- EB-X6/S6/W6 מותקן גם כיול אוטומטי, המפצה על משטח עקום או לא ישר, ומוודא שהתמונה המוקרנת תהיה תמיד מאוזנת. שלושת הדגמים הללו אף מצויידים בטכנולוגיית הפחתת רעש: עם סגירת מכסה העדשה, מופעלת המערכת, שמפחיתה את מהירות המאוורר הפנימי למינימום הדרוש, וכך מושתק רעש הרקע הבוקע מהמקרן, והוא אינו מפריע להמשך הישיבה, או השיחה.


למקרנים החדשים יחס ניגודיות גבוה של 2000:1 ורמת בהירות של 2000 ANSI. רמת הרזולוציה הגבוהה (1280X800) ואורך חיי המנורה הארוכים (4000 שעות), הופכים את המקרנים לאידאליים לא רק לאנשי השטח, אלא גם עבור שימושים משרדיים וצפיה בסרטים בבית.

"אפסון מבינה שטכנולוגיה חדישה ואיכות תצוגה גבוהה הם רק חלק מהדרישות כיום. כך לדוגמה, אנשי העסקים שב'שטח' רוצים מקרן שיהיה להם קל להסתובב איתו ונוח להרכיב ולהפעיל אותו בכל מקום", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. "סדרות המקרנים החדשות של אפסון מצטיינות לא רק באיכותם, אלא גם בנוחות המשתמש. השימוש בשיטת "התקן והקרן" באמצעות כבל USB, מאפשר לחבר את המקרנים החדשים לכל מחשב בכל זמן, ותוך שניות כבר לצפות בתוכן המוקרן".


המקרנים החדשים צפויים להגיע ארצה בעוד כחודש, ומחירם יעמוד על 3790 - 13400 ש"ח דגמי המקרנים מגיעים עם שלוש שנות אחריות של אפסון.

חזור לדף הבית